Moje mise je pomoct co nejvíce lidem žít život svobodně ZEVNITŘ VEN.  To, jak vnímáme sebe a jaký filtr vnímání používáme den co den, hraje roli. Miluju inspirovat ostatní k tomu, aby si plnili svoje záměry, protože to za to vážně stojí.

Rozumím, jak nelehký výstup z komfortní zóny to je. Jenže jinak to nejde - změna může nastat pouze v případě, že člověk udělá první krok vpřed, tedy když vystoupí z onoho komfortu.

Není možné dělat stejné věci a očekávat jiné výsledky. 

Lidé bohužel netuší jak to udělat a často ani kde vlastně začít? Dalším nejčastějším důvodem, proč si lidé nesplní to, co chtějí je, že ani vlastně netuší, co chtějí. Mají ale zcela jasno v tom, co určitě nechtějí, soustředí na to pozornost a pak se diví, že jejich život je stále stejný.

Právě proto jsem na základě velmi pozitivních zpětných vazeb z živých vysílání a předávání poznatků o tom, jak na sobě efektivně pracovat, vytvořila SOUHRN toho nejdůležitějšího z oblasti osobního rozvoje, finanční svobodyzdraví.

Dala jsem do kupy základ, který člověk potřebuje k tomu, aby měl teorii a tu uvedl do praxe. Tam je totiž nejčastější kámen úrazu a důvod, proč lidé nesklízejí výsledky a úspěch v životě.

A JAKÁ BYLA MOJE CESTA?

 • Do 2006 život a studium v ČR (do mých 21 let)
 • 2006 začátek života v zahraničí, nejprve USA, pak chvíli Řecko
 • Od 2007 život v Egyptě, práce delegátky, pak quality manažerka
 • 2011 až 2013 rozjezd podnikatelského projektu s partnerem v Egyptě, období krize po revoluci
 • 2013 vlastní salon v hotelu v Hurghadě
 • 2014 mi do života přišla networkingová příležitost, ale nevěděla jsem, jak to uchopit na dálku z Egypta
 • 2015 návrat k delegatuře
 • leden 2016 rozhodnutí naučit se podnikat online z pláže
 • září 2016 definitivní odchod ze zaměstnání a začátek online podnikání na full time
 • červenec 2018 prvních svobodně vydělaných 100 tisíc za měsíc díky online podnikání 
 • srpen 2018 výběrový retreat v Kanadě s mistrem Johnem Kehoe a moje velká transformace
 • od 2018 do dneška velmi aktivní podnikatelský růst, násobení zisků a rozvíjení nových projektů

MŮJ PŘÍBĚH

... od stydlivé holky z malého města po plážovou podnikatelku

Píše se rok 2008, je mi 23 let, je srpen, obrovské horko a já sedím na špinavé zemi před nemocnicí ve 20 miliónovém městě. Celá se třesu, pláču, nevidím v ničem smysl, jakoby se zhroutil svět... Tehdejší partner, skvělý člověk, který se ještě pár dní dozadu radoval ze života, je najednou pryč. Nehoda na motorce byla tak vážná, že ji nepřežil. A já ničemu nerozumím... Cítím se provinile - říkám si, že kdybych v to ráno jela s ním, jakože jsem měla, tak by se to určitě nestalo. Ale už je pozdě a nejde to vrátit zpět.
 
Život se najednou úplně zastavil.
 
Tahle zkušenost pro mě byla velmi dramatická a určitým způsobem transformující, ale ani zdaleka jsem v té době ještě nedosáhla vyššího stavu vědomí. Je to příběh, který se učím vyprávět, protože vím, že tím mohu pomoct spoustě lidem nabrat síly i přesto, že zažili dramatickou životní událost, mohou najet na novou cestu, častokrát překvapivě právě velmi úžasnou, která pak nakonec začne dávat čím dál větší smysl.

Jak to ale bylo trochu více od začátku?
 
Jako malá jsem byla velmi, opakuji VELMI stydlivá, mluvila jsem jenom doma a byla jsem tzv. "mamiňák." V 7 letech se mi po těle objevilo vitiligo, úbytek pigmentu a to hodně ovlivnilo můj život, zpočátku negativně, nakonec pozitivně, protože dnes už chápu PROČ. K tomuto příběhu se jednou vrátím, jakmile přijde ten správný čas. V 16 letech jsem se odstěhovala z rodného města a tím nastartovala svou školu života. Vystudovala jsem Cestovní ruch, protože jsem už od páté třídy toužila po tom stát se delegátkou. A tak jsem si to splnila.

Touha jít do světa byla hodně ovlivněna mým dětstvím a skvělou "školou" našich rodičů. Od mala jsme jako děti chodily pomáhat do rodinné firmy, kde jsem se naučila tvrdě pracovat rukama a takzvaně OD - DO. Ve 13 letech jsem si uřízla kousek malíčku na nářezáku při krájení šunky pro zákaznici... Jj taťka má masokombinát a hádejte co - Moni prakticky vůbec nejí maso. Nezařazuji se do žádné vegetariánské skupiny, nemám ráda škatulkování a nálepkování kdo je kdo.
 
Každopádně tahle zkušenost mi moc pomohla k tomu mít jasno v tom, že chci od života víc
 
Ve 21 letech jsem si splnila svůj velký sen o návštěvě Californie a strávila jsem necelý rok v Los Angeles, kam jsem odletěla jako aupair s minimální znalostí AJ. Skvělá antikoncepce a jazykovka. Moje angličtina se jednoznačně posunula vpřed a to díky tříletému Alecovi, o kterého jsem se starala a on mě opravoval při čtení pohádek.
 
Tam se ve mě probudila myšlenka, že až jednou budu mít děti, tak chci taky podnikat jako Alecova maminka, která byla mým podnikatelským vzorem, ale rodičovským naopak vůbec... praktický cizí holka se starala o jejího syna, protože ona musela řešit byznys. Přiznávám se, že jsem měla celkově dost negativní postoj k podnikání od dětství, kdy jsem viděla našeho taťku podnikatele stále ve stresu a také neměl zrovna moc času na nás. Ale Amrita tenkrát ve mě něco probudila, nějakou touhu... začala jsem snít o tom, jaké by to bylo úspěšně podnikat, ALE zároveň mít ČAS na své dítě. Teď se usmívám a říkám si, že jak to do sebe všechno pěkně zapadá... V té době jsem netušila, jak podnikat a mít čas, ale představa to byla krásná.
 
Další čtvrt rok jsem strávila v Řecku letní brigádou. Pak jsem šla studovat na Vysokou školu v Praze, čistě proto, že to byl asi trend v té době, dodnes to nedokážu objasnit, byla jsem tak trochu ztracená a nevěděla jsem co se životem.
 
Další léto jsem získala první zkušenost s prací mého vysněného delegátství. Zanedlouho přišel krach cestovní kanceláře - o téhle situaci jednou napíšu knihu, to byl další velký zážitek, ale nic oproti tomu, co se stalo rok předtím, zmiňovaná nehoda na motorce. Ten onen následný rok mého života po něhodě byl jakoby nebyl...abych pravdu řekla ani si ho moc nepamatuji, hodně věcí jsem vytěsnila a pak to v sobě ještě dost ladila.

 
Dnes je všechno jinak, během roku 2018 přišla asi vůbec největší transformace. Od té doby ráno vstávám z postele a těším se. Našla jsem své poslání a SMYSL. Najednou mi věci celkově dávají větší a větší smysl. Neznamená to, že se nedějou smutné situace, že je svět najednou už jenom "sluníčkový" až naivní, kdepak, jde spíš o ten postoj, který k tomu člověk má už odlišný.
 
Najednou nevidím problém jako problém, ale jako příležitost.
 
Již 13 let mám po boku úžasného muže, moji velkou lásku, rodáka z Košic a náš vztah se vyvíjí velmi nestandartně oproti tomu, jak to chodí běžně... Je totiž lepší, lepší a stále lepší a lepší. Oba podnikáme, žijeme na pláži v jižní časti Egypta, máme 4 úžasné kočky a staráme se o několik zachráněných hafanů z pouště. Neměli jsme to vždy lehké, zažili jsme toho hodně ve stylu "nahoru, dolu", život nás naučil, podnikatelské pády nás naučily, v jeden moment v mém případě vcelku "vyhoření", revoluce v Egyptě a tak bych mohla pokračovat... Byly časy, kdy já osobně jsem byla pod vlastním zvláštním tlakem, nešťastná, sama sobě jsem se nelíbila, nekonečný kolotoč stresů, přežívání atd. 
 

Velkým zlomem pro mě bylo setkání s mistrem Johnem Kehoe, který už více jak 40 let učí o síle naší mysli. Napsal několik významných knih a ovlivnil životy miliónů lidí, samozřejmě i můj.

Začalo to online kurzem a díky využití technik z tohoto kurzu, které jsem se naučila, jsem se mimo jiné ocitla v Kanadě, kde pouze 28 vybraných lidí z celého světa dostali tu možnost zažít to, co jsem zažila. Název tohoto 5-denního osobního setkání bylo "The Awakening" - "Probuzení". Odevzdali jsme veškeré telefony, počítače, hodinky a strávili 5 nezapomenutelných dní s mistrem a jeho úžasnou ženou, kde nám bylo představeno něco, co navždy ovlivní moji životní cestu. Techniky, které John vyučuje, jsou k dispozici v kurzu Bohatý Život.

 
Žila jsem život, kdy ten vnější svět ovlivňoval můj vnitřní, jakož, buďme upřímní, žije většina dnešní populace. Dnes už ale chápu, že jsem si za všechno mohla já sama.
 
Náš vnější život je odrazem toho vnitřního a ač si to neradi připouštíme, svůj život si tvoříme zcela sami.
 
Jakmile jsem si spoustu věcí uvědomila, změnila jsem své postoje a návyky, do života se mi začaly řítit příležitosti. 
 
Dostala jsem se na cestu osobního rozvoje a splnila si tak velký, již zmiňovaný sen - svobodně podnikat.
 
O svobodném podnikání bych dnes už mohla psát knížky a na to taky ještě dojde. Teď jsem v maximálním nasazení užívání si mise v podání podnikatelského projektu, který má přesah. Více objasnění ZDE.
 
Přeji všem, ať žijete život, ze kterého si nemusíte brát dovolenou, ale ať váš život je ta nejkrásnější dovča, kterou upřímně milujete se vším všudy.
 
S láskou
 
Moni C.

„Pokud do vaší cesty osobní rozvoj už vstoupil, pokračujte v něm den co den, má sto smysl. 

A nezapomínejme, že moudrý člověk se učí po celý život, jenom hlupák už všechno ví.“

Teď probouzím potenciál v lidech, který často vidím dřív než oni.

Láká i tebe intuitivně podnikání, ale cítíš se ztraceně?

 Toužíš po změně ve svém životě, ale nevíš kde a jak začít?

Chceš se cítit skvěle ve svém těle a kvalitně ho vyživit?