Inovativní koncept podnikání v oboru network marketingu.

mise "Násob příjem, násob svobodu"

Jak se obyčejná holka
stala svobodnou podnikatelkou z pláže?

Jsem úplně obyčejná holka z malého města, která dlouho pracovala jako zaměstnanec.
Dělala jsem práci, která mě moc bavila. Přišel ale bod zlomu, kdy jsem si připadala jako ve vězení a začala si uvědomovat, že chci žít JINAK - svobodněji - nebýt otrokem v práci, která mě už nebaví.

Přes všelijaké strachy jsem si splnila svůj sen a dnes předávám know how, jak toho může dosáhnout úplně každý, kdo CHCE.

Čemu se věnuji a jaká je možnost spolutvoření?

Nejprve objasním, jak to vlastně bylo - začínala jsem úplně od nuly, ve finále jako každý, jen stojí za to to připomínat, vzhledem k tomu, že máme často tendenci vidět jen špičku ledovce. Ve 2016, když jsem pracovala jako delegátka, jsem se rozhodla, že se naučím podnikat ONLINE. Věděla jsem, že zaměstnání mi moc svobody nepřinese a tradiční podnikání, kdy si na sebe ušijete pořádný ranec zodpovědností, finančních investicí, zaměstnanců atd., tak to taky není nic pro mě.... Vyzkoušela jsem si to 2 krát a vždy jsem si připadala spíš jako zaměstnanec ve své vlastní firmě, což byl důvod proč jsem se nakonec nechala znova zaměstnat jako delegátka. Jen jsem v tom už nebyla šťastná a neviděla smysl pokračovat, protože bych žila život, že "musím do práce" a to mi nedělalo dobře.

A tak jsem nakonec pochopila, že nové principy online podnikání, affliate programy, network marketing mají co do sebe, POKUD JE ČLOVĚK UCHOPÍ SPRÁVNĚ a naučí se podnikat na úrovni. Bylo to odvážné rozhodnutí, za které jsem dnes neskutečně vděčná.

Miluju osobní a podnikatelský rozvoj a sdílení všeho kolem toho, to je vysloveně můj šálek kávy. Nicméně když se probrouzdáte mým webem, tak najdete online kurzy, které jsem vytvořila na cestě budování svého hlavního projektu, čímž byl úžasný typický network marketingový projekt založený na klasickém konceptu budování týmu, což je to nejpodstatnější, aby člověk uspěl. Na podzim 2021 jsem udělala velké rozhodnutí a projekt, který byl pro mě na prvním místě celých těch 6 let, jsem dala bokem. Přišel moment, kdy jsem cítila, že je moje mise na této cestě u konce.

K tomuto rozhodnutí a hlavně uvědomění mě moc pomohl nový podnikatelský koncept, ke kterému jsem se doslova prosnila. Je to koncept zvaný Social Retail a čím víc jsem se tomu dívala "na zoubek" tím víc to všechno zapadalo do sebe.

Za celých 7 let zkušenosti v klasickém network marketingu, což je koncept založený na tom, že "musíte" budovat tým, abyste uspěli, jsem viděla několik aspektů, které se mnou příliš neladili, ale musela jsem je respektovat. Najednou jsem objevila projekt, který přesně vychytal tyhle "mouchy" a mě to neskutečně nadchlo.

Co tím mám na mysli? Celý projekt funguje jako klasické podnikání, které je založené na vytváření obratů zákazníků, kdežto klasický network marketing je založen na rekrutování lidí do týmu. Pokud v klasickém network marketingu nemáte tým, nemáte šanci sáhnout si na lepší zisky, protože zisky jsou hlavně v budování týmu. A tohle byl kámen úrazu, který jsem sledovala několik let - většina lidí totiž neumí budovat tým, což by nebyl problem se naučit, ale problém je, že většina lidí ani nechce, aniž by o tom věděla. Nutí se do toho, protože to jinak nejde a doslova se trápí, že nejsou úspěšní. To je jen zlomek toho, co je v těchto starých systémech typické a nefunkční.

Projekt založený na konceptu Social Retail teď úspěšně uvádíme na celý Evropský trh a zvedá se jedna velká vlna za druhou. Je neskutečný sledovat ty výsledky a radosti všech, kteří dřív měli pocit, že jsou k ničemu a že asi nikdy nebudou moct uspět. Najednou to tady jde. Je za tím samozřejmě chytrá produktivní práce, ale se systémem, který jsme vytvořili, to jde fakt JINAK. :) 

Inovativní kocept podnikání, který rozvíjíme nejen do ČR a SK trhů:

 • Dynamický podnikatelský koncept, kde podnikatel získá přístup na eshop, který už je nachystaný a může začít vydělávat od prvních obratů pěkné zisky
 • Není nutné se kvalifikovat na jakési pozice a udržovat si je, aby si člověk sáhl na lepší zisky.
 • Slučuje to nejlepší z fungujících podnikatelských trendů - eshop, affiliate, frenčízing, network marketing
 • Zcela jiný přístup a energie, než v klasických network marketinových projektech
 • Založeno na vlastním Brandingu, namísto klasických NWM projektů, kde se propaguje značka společnosti
 • Jedinečný koncept pro budování zákaznické základny a skvělý VIP program, který zákazníci zbožňují
 • Zisky ze zákaznických obratů se vyplácí denně přes payquicker a není podmínky odběru produktů nebo něco v tom smyslu
 • Zisky ze zákaznických obratů vašich zákazníků, kteří rozdávají své promo kódy "Sdílej Lásku" ze kterých se jim počítají kredity, které si odečítají z nákupů (kredity fungují jako peníze)
 • Jednoduše řečeno jde o chytrý inovativní affiliate program a program "Sdílej Lásku" kde si zákazníci sdílí promo kódy
 • Síla OPAKOVANÉ SPOTŘEBY a možnost násobit své zisky a automatizovat obraty
 • Budování týmu je VOLBA, nikoliv nutnost.

Pro koho je projekt vhodný a s kým ráda navážu spolutvorbu?

 • Ať už podnikáte, nepodnikáte, jste z jakéhokoliv oboru, máte nebo ještě nemáte úspěšné podnikání a máte zároveň chuť rozvíjet další zdroj příjmu a bude vám to dávat smysl, tak tady se meze nekladou a příležitosti může využít každý dobrosrdečný člověk, který má chuť podnikat chytře, násobit své zisky, vydělávat, i když u toho není a to způsobem, že si budete budovat svou Značku etickou cestou se záměrem lidem opravdu dávat hodnotu a pomáhat. 
 • Speciálně teď jsem také velmi otevřená spolupráci s lidmi, kteří mají už bohaté zkušenosti především z network marketingu a chtějí dopřát lidem ve svém týmu víc úspěchů, než jak tomu statisticky běžně bývá. Jste člověk, který neladí se starým způsobem a systémem budování byznysu? Pokud jste naučený na staré manévry z MLM projektů, nutíte a naháníte lidi do týmu, přesdvědčujete o funkčnosti produktů, posíláte zprávy lidem s nabídkami, komentujete s týmem falešné komentáře na sociálních sítích atd., tak společnou cestu NEnajdeme. Pokud je naopak toto přesně to, co s vámi taky neladí, pak můžeme spolutvořit.
 • Teď o to víc otevírám dveře na tuto podnikatelskou palubu pro nové podnikavé duše, se kterými si užijeme společnou jízdu, spolutvorbu a transfromace. Běží velmi speciální šance, které lze využít a mít o to zajímavější úspěchy a zisky.
 • Náš online systém je již dokonale připraven, díky čemu trháme rekordy v obratech, máme k dispozici speciální online virtuální asistenci pro ještě větší automatizaci pro naši komunitu, která ukazuje, co všechno je možné.

Tady jukni na krátké videjko a pro více info si napiš do zprávy na FB messenger.

TADY SE DĚJÍ VELKÉ VĚCI A SNY SE PLNÍ

To, kým se obklopujeme, nás jednoznačně ovlivňuje. A tady se dějou velký věci... cestování, sranda, úspěchy,  spolupráce s TOP nejúspěšnějšími lídry světa, tak to je opravdu splněný sen, ale především je to REALITA a pokud toho chceš být součástí a jsi člověk se srdcem, který chce tvořit něco smysluplného a výjimečného, tak teď je ČAS.

Moje mise

Odvětví tohoto podnikání je buď špatně pochopeno nebo špatně uchopeno. Za posledních 10 let jsem toho zažila pousty a jeden z klíčových důvodů, proč tolik lidí neuspěje,  jsou nezdravé postoje, nedostatek vzdělávání o principech, které mají hodnotu a jsou z dlouhodobého hlediska duplikovatelné. 

Moje mise je ukazovat cestu, že to jde i JINAK a že se vyplatí stát si za svými hodnotami a etikou, kterou má málokdo jasně nastavenou a za kterou si stojí. Zkušenosti v tomto oboru mě naučili nastavovat si jasné hranice a to, že s radostí expanduji a pomáhám lidem objevit kouzlo, sílu a podstatu podnikání, ve kterém je člověk osvobozen od množství starostí, které den co den zažívají jiní podnikatelé, kterým tyto starosti berou radost a svobodu v jejich podnikání.  

 

Zpětné vazby