Žij život, ze kterého si nemusíš brát dovolenou

Dovede tě to, co děláš dnes tam, kde chceš být v budoucnu?

Jak se obyčejná holka stala svobodnou podnikatelkou z pláže?

Jsem úplně obyčejná holka z malého města, která dlouho pracovala jako zaměstnanec. Dělala jsem práci, která mě moc bavila. Přišel ale bod zlomu, kdy jsem si připadala jako ve vězení a začala si uvědomovat, že chci žít jinak - svobodněji - nebýt otrokem v práci, která mě už nebaví. Ve správný čas mi do cesty přišla příležitost a přes všelijaké strachy jsem dokázala nemožné a dnes předávám know how, jak toho může dosáhnout úplně každý, kdo CHCE.


Nezáleží na tom, jaké karty nám byly do života dány, ale jak s nima budeme hrát.


Představ si, že jsi pánem svého času i financí, SVOBODNĚ podnikáš, je ti jedno, kde se zrovna nacházíš - Tvůj obchod funguje, ať jsi kdekoliv, dokonce nikomu neplatíš nájem, nepotřebuješ ani žádné zaměstnance a pracovní dobu...

---

Vybudovaný byznys je TVŮJ MAJETEK, lze ho prodat nebo dědit.

Jsme komunita podnikatelů, kteří si předávají know how, jak podnikat s konkrétním dodavatelem a již připraveným eshopem, který láme světové rekordy.

Budujeme si globální byznys v největším ekonomickém trendu společnosti.

Doména eshopu je stejná pro všechny - je totiž dodavatele, na kterého máme naše online obchody napojeny.

Vybudovaný byznys je TVŮJ MAJETEK, lze ho prodat nebo dědit.

Nepotřebuješ zaměstnance, pracovní dobu a ostatní starosti s tím spojené.

Trend nakupování online stále roste a čím dál více podnikatelů si programuje své vlastní eshopy, všímáš si? Právě takový můžeš mít taky, jen si ušetříš čas, peníze a starosti s celou logistikou, programováním, atd. Tenhle eshop je totiž už plně připraven k podnikání ze dne na den.

Jak je to možné? Je napojený přímo na dodavatele a už je v něm i to zboží, které naši spotřebitelé nakupují online a my nemáme starosti ani s doručením. O sklad a tedy i o to doručení se stará také náš dodavatel.

Co je na tom nejkrásnější? Nemusíš mít jenom jeden svůj eshop, ale i pobočky eshopů. V tomto podnikání si můžeš budovat tzv. frenčízu. Přidaná hodnota je tedy i v možnosti expandovat byznys (nejen v ČR, SK, ale i v dalších zemích.)

Jaké obsahuje zboží? Je tam přes 250 položek, od světových patentovaných technologií po jednoduché, velmi efektivní antiaging věcičky. Přehled portfolia eshopu a informace o dodavateli jsou přehledně zpracované, řekni si o něj a pořádně nastuduj. Přístup není pro každého, vybíráme si čím dál víc kvůli udržení úrovně tohoto podnikání. Pokud jsi člověk, který většinou hledá nějaký háček, tak garantuji, že ho najdeš a tím pádem si ušetřeme čas a každý si půjdeme svou cestou. 

Pro koho je toto podnikání vhodné?

  • pro podnikatele, kteří mají pocit, že jejich byznys řídí je, namísto toho, aby oni řídili svůj byznys
  • pro všechny, kteří mají chuť začít podnikat - veškeré návody jsou k dispozici a podnikání je dovednost, kterou se naučí každý, kdo chce.

Pro koho toto podnikání určitě není?

  • pro lidi, kteří nejsou ochotni převzít zodpovědnost do svých rukou
  • pro lidi, kteří nejsou vděční a rádi hledají výmluvy proč něco nejde
  • pro lidi, kteří nemají trpělivost

Vítej v nové době, kdy je možné podnikat bez investice, nákladů a zaměstnanců. Koncept je jednoduchý, ale snadný to není.

Je za tím kus práce!

Pro více info mě kontaktuj přes FB messenger do zprávy, tu je odkaz https://www.facebook.com/monicejkova/​, raději klikni rovnou na žádost, aby se mi to zobrazilo. Napiš čemu se aktuálně věnuješ a proč jsi otevřen/a novým příležitostem. Svůj čas věnuji zásadně těm, kteří mají odhodlání dělat v životě výstupy z komfortu a učit se něčemu novému, co ale zároveň do jejich života mnoho nového přinese.

ČAS je něco, co nikdy zpátky nedostaneme a za žádné peníze už nekoupíme.  

Svůj čas s radostí věnuji těm, kteří se SKUTEČNĚ chtějí někam dostat a jsou ochotni na tom pracovat.