VNITŘNÍ POTENCIÁL A ODVAHA

Tak hlavně na tyhle dvě témata se ze všech možných úhlů podíváme. 

A inspiraci předá hned několik speakerů, které jste již měli možnost vidět na prvním ročníku NEBO NAŽIVO V KINĚ. Ale rozhodně neuslyšíte jenom je. Na akci se objeví i nové a velice inspirativní, zajímavé tváře a máte se opravdu na co těšit.

Tentokrát se zaměříme na témata probuzení vnitřního potenciálu a odvahy. A to mnohem víc do hloubky. No a pokud máte před sebou něco, k čemu se už měsíce nebo roky odhodláváte, je velká pravděpodobnost, že si na tuhle akci přijdete právě pro to správné nakopnutí. KONEČNĚ!

Takže držte si popcorny!! Začínáme 14.4.2024 v kině Dlabačov.

NEBO NAŽIVO V KINĚ

PRAHA KINO DLABAČOV
OREA Hotel Pyramida
14.4.2024 od 10:00 do 18:00
speakeři z různých oblastí

Konference se koná pod hlavičkou podnikatelského projektu a komunity NEBO

PROČ ZROVNA TATO AKCE BY MĚLA BÝT PRO TEBE?

...tato akce ti poskytne jedinečnou příležitost probudit a rozvinout tvůj vnitřní potenciál a odvahu.

...získáš nástroje a techniky, které ti pomohou překonat vlastní překážky a bloky.

...naučíš se rozpoznat a využívat své silné stránky.

...naučíš se objevovat nové schopnosti, které ti umožní dosáhnout tvých cílů a snů.

...setkáš se s podobně smýšlejícími jednotlivci, kteří sdílí stejný zájem o osobní růst.

....můžeš odhalit a rozvinout svůj skutečný potenciál.

...tato akce ti může pomoct přinést do tvého života pozitivní změny a posune tě na další úroveň.

VSTUPENKY JSOU OFIKO K DOSTÁNÍ

Níže najdeš formulář k zakoupení vstupenky, která je platná po uhrazení. Momentálně běží předprodej, pak budou vstupenky dostupné za 1888 Kč.

U vstupu bude stačit nahlásit své jméno. Pokud bys chtěl/a svou vstupenku darovat někomu jinému, prosím pošli nám e-mail a my aktualizujeme jméno účastníka. Alternativně může nový účastník přijít místo tebe a nahlásit se pod tvým jménem. A pokud chceš někomu vstupenku darovat jako dárek a hodil by se ti voucher na vytištění, pošli nám email na moni@monicejkova.cz a pošleme ti darovací voucher v příloze.

NA KOHO A NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

"Ti, co jsou zvyklí dávat, musí nastavit hranice, protože ti, co jsou zvyklí brát, často žádné nemají."

www.pavelmoric.com

SEZNAMTE SE

S PAVLEM MORICEM

Trenér, kouč, speaker, karate trenér, zakladatel klubu Karate Vision

Kdo by neznal Pavla Morice? Jeden z nejznámějších a nejvtipnějších mentorů a koučů osobního rozvoje s hlubokým know-how, které svým osobitým způsobem předává světu. Pavel je ale hodně různorodý člověk a jeho kariéra rozhodně nezačala hned rolí mentora. Jeho kariéra začala především na poli profesionálního sportu, kde pokořil titul mistra republiky v karate hned 7x a sám vychoval mnoho dalších mistrů republiky ve své škole Karate Vision. S vášní pro cestování a seberozvoj si užil několik návštěv Peru, strávil čas i na Sahaře a zúčastnil se šamanských ceremonií.

Své zkušenosti, zážitky a pohled na svět, zejména na ten vnitřní, Pavel Moric sdílí s korporátními klienty, širokou veřejností a také prostřednictvím workshopů a konferencí.

Jeho YouTube kanál je rozhodně nepřehlédnutelný a nabízí lepší zábavu než Netflix. Ale nezapomeňte si užít Pavla Morice hlavně naživo na naší NEBO konferenci, která se koná 14.4.2024 v Praze.

"Vnější úspěch začíná UVNITŘ. Je možná hezký mít úspěch tam venku, ale pokud máme uvnitř prázdno, k čemu to je? A tak si dovol pěstovat své vnitřní bohatství, která má tu největší cenu."

www.monicejkova.cz

SEZNAMTE SE

S MONI C.

Podnikatelka z pláže, mentorka, zakladatelka podnikatelské komunity NEBO

Monika Čejková, známá také jako Moni C., je podnikatelkou s nezvyklým příběhem. Svůj život si zvolila na pláži v Egyptě, kde s partnerem žije již 16 let. Díky této unikátní lokalitě se musela naučit podnikat online a dnes sdílí své know how se stovkami lidí. Moni je také vášnivou milovnicí zvířat. V Egyptě se dlouhá léta aktivně věnuje zachraně pouštních psů a některým pomáhá najít i nový domov.

Další velkou láskou Moni je osobní rozvoj, který přes 10 let intenzivně studuje. Učí se od nejlepších světových mentorů a přenáší své znalosti na československý trh. A není divu, že právě za českým překladem známé knihy Johna Kehoe, Síla Mysli, nestojí nikdo jiný než Moni. Osobní rozvoj, vědomá a podvědomá mysl jsou jejími hlavními tématy, která ráda předává širokému publiku na workshopech, konferencích a také na svém YouTube kanálu. Zároveň je i autorkou transformačních online programů Bohatý Život a Dej a bude Ti dáno.

Moni stojí i za touhle celou konferencí, na kterou Vás všechny srdečně zve :)

"Úspěch není o talentu. Je o vnitřním nastavení na úspěch a počtu akcí, které uděláme."

www.katkasedova.cz

SEZNAMTE SE

S KATKOU ŠEDOVOU

Podnikatelka, business mentorka, zakladatelka projektu Nepetka a autorka klubu

Katka Šedová se na poli podnikání a businessu pohybuje už přes 20 let. Vyzkoušela si jak tradiční podnikání, kdy založila projekt Nepetka, tak i podnikání v networkmarketingové společnosti, kde vytvořila rozsáhlou obchodní síť s tisíci obchodními partnery. Také působila ve vedení velké mezinárodní společnosti jako obchodní ředitelka pro Česko a Slovensko.

Momentálně se věnuje především svému podnikatelskému klubu, kde sdílí své rozsáhlé znalosti z různých oborů. A co stojí rozhodně za povšimnutí je jsou její sociální sítě, YouTube kanál a podcast, kterému se aktivně věnuje. Pokud tedy hledáte podporu nejen pro svůj business růst, inspiraci a vzdělávání od těch, kteří již mají potřebné know-how, inspirujte se například u Katky, která také propojuje růst UVNITŘ s vnějším světem. Přijďte si Katku užít naživo na NEBO akci do pražského kina Dlabačov.

"Uvědomění je první krok k úspěchu."

www.josefhoang.cz

SEZNAMTE SE

S PEPOU HOANGEM

Mentor, podnikatel, investor, vizionář

Josef má za sebou již pořádnou jízdu osobním růstem a je obrovskou inspirací pro široké publikum, protože jednoho dne přijmul 100% zodpovědnost za svůj život a uvědomil si, že první krok ke změně je právě UVĚDOMĚNÍ. Josef dnes dělá co ho baví a naplňuje. Inspiruje a podporuje lidi, kteří se také rozhodli žít život podle svého. Jeho kurzy a semináři prošlo již 5 000+ absolventů.

Přijďte si užít jedninečnou energii a inspiraci od Josefa, který říká, že: Uvědomění je první krok ke změně.

"Jmenuji se Josef Hoang a aktivně se zabývám osobním rozvojem již přes 10 let. Od malička jsem věděl, že si můžu plnit své sny a žít bohatý život. Přestože jsem vyrůstal v chudé rodině, dnes žiji ten onen vysněný bohatý život, zevnitř ven. A když jsem to zvládl já, dokážeš to i ty." - Josef Hoang

SEZNAMTE SE

SE ZUZANOU  A NIKOL

Podnikatelky

 Jak se říká nic není náhoda. A rozhodně není náhoda, že se potkaly právě tyhle dvě blondýny. Jenda bývalá profesionální tanečnice, která na nějakou dobu přesídlila do Egypta a druhá makeťačka s chemickými kořeny. Zdánlivě nespojitélné zájmy, ale svedla je dohromady právě vášeň pro podnikání, cestování, zkráta svobodný lifestyle, který si pro svoje fungování vybraly. Zárověň obě se aktivně spolupodílejí na tvoření podnikatelské komunity NEBO, pod jejíž záštitou tato konference vznikla.

www.nikolpospichalova.cz

www.zuzavackova.cz

DALŠÍ SPEAKEŘI

Tentokrát to bude celé ještě o něco zajímavější :)

A tak se můžete těšit na další inspirativní vstupy v průběhu dne a něco nám říká, že bude zase další zajímavé PŘEKVÁPKO :)

Držte si pocorny, 14.4.2024 to ROZJEDEME.

Jeden z nejlepších způsobů, jak v sobě člověk dokáže něco změnit je, když s vámi takzvaně "něco POHNE".

A my věříme, že s vámi tenhle den pohne takovým způsobem, že na něj budete ještě dlouho vzpomínat a zpětně i děkovat, že jste u toho byli.

VSTUPENKY si můžeš zakoupit zde:

Opět se můžete těšit na LOSOVÁNÍ O ZAJÍMAVÉ CENY. Prvních 100 vstupenek jde do tomboly 2 krát, tedy máte větší šanci na výhru. Po skončení předprodeje, budou vstupenku za plnou cenu 1888 Kč.

CO TO ZNAMENÁ NEBO? A PROČ VLASTNĚ AKCE NEBO NAŽIVO V KINĚ?

Tato celá konference vznikla pod záštitou podnikatelské komunity NEBO. Označení NEBO však není náhodné. Toto běžné slovo má hlubší význam, který spočívá v naší osobní VOLBĚ. Volba dělat věci jinak, mít více zdrojů příjmů, dělat to, co nás baví... Tato volba je zcela a pouze na nás. A v rámci této podnikatelské komunity, kde se propojují byznys a osobní rozvoj, nabývá toto označení obrovského významu a hloubky. Za touto business komunitou stojí jedna ze speakerů této konference, a to Moni C., která již více než 8 let ukazuje lidem, že je možné podnikat skutečně jinak.

HLAVNÍ ZÁMĚR TÉTO AKCE JE

UVĚDOMIT SI ZASE O NĚCO VÍC:

  • že každý je potenciál nekonečných možností.
  • že nezáleží na podmínkách, které člověk má, ale na ROZHODNUTÍCH, které dělá.
  • že je tu VOLBA - zůstat na místě NEBO se v životě s radostí posouvat dál.
  • že každý člověk sem přišel život prožít namísto přežít.
  • že to prostě jde i JINAK...

My věříme a jsme ukázkou toho, že je možné žít vskutku úspěšně uvnitř i venku a tato akce je mnohem víc než jen akce. Je to příležitost k osobní transformaci, k novým přátelstvím a inspiraci, která můžou změnit váš pohled na svět. Bude to den plný nových zkušeností, uvědomění a růstu, který nás spojí v jednom bodě – objevovat potenciál uvnitř nás samých.

Připravte se na nezapomenutelný zážitek, který vás bude provázet dlouho poté, co světla reflektorů shasnou, ale vy budete nadále zářit a vědět, JAK NA TO. 

VSTUPENKY JSOU OFIKO K DOSTÁNÍ

Výše najdeš formulář k zakoupení vstupenky, která je platná po uhrazení.

U vstupu bude stačit nahlásit své jméno. Pokud bys chtěl/a svou vstupenku darovat někomu jinému, prosím pošli nám e-mail a my aktualizujeme jméno účastníka. Alternativně může nový účastník přijít místo tebe a nahlásit se pod tvým jménem. A pokud chceš někomu vstupenku darovat jako dárek a hodil by se ti voucher na vytištění, pošli nám email na moni@monicejkova.cz a pošleme ti darovací voucher v příloze.