JAK lze v životě vyhrát uvnitř sebe i venku?

Jsi člověk, který už ví, že se věci mají JINAK, než jak jsme byli učeni? Už víš, že náš VNITŘNÍ svět ovlivňuje ten vnější? Hledáš způsoby, jak se nadále rozvíjet a překračovat hranice svých možností? Chceš do svého života přitahovat více hojnosti? Baví tě inspirace a tipy, jak na svobodný život zevnitř ven? Máš své aktuální cíle, záměry, sny a hodí se Ti dávka dalších uvědomění a nakopnutí?

POKUD ANO, TAK SI PŘIJĎ PRO INSPIRACI 21.10.2023 OD 10:00 V KINĚ DLABAČOV V PRAZE.

Čeká na Tebe velmi inspirativní a obohacující den... jako že se "NEBO" jmenujeme :)

Prvním krokem k úspěchu je UVĚDOMĚNÍ, že to jde i JINAK a 21.10.2023 Ti otevřeme portál nekonečných možností.

No a pokud máš kámošku, kámoše, tým, kolegy, prostě komukoliv bys rád dopřál takové to pomyslné AHA, vem ho rozhodně s sebou a nech celou NEBO akci kouzlit pro Tebe a Tvé blízké.

"NEBO" NAŽIVO V KINĚ

PRAHA KINO DLABAČOV
OREA Hotel Pyramida
21.10.2023 od 10:00 do 18:00
speakeři z různých oblastí
bohatyzivot@monicejkova.cz

Konference se koná pod hlavičkou podnikatelského projektu a komunity NEBO

Jeden z nejlepších způsobů, jak v sobě člověk dokáže něco změnit je, když s vámi takzvaně "něco POHNE".

A my věříme, že s vámi tenhle den pohne takovým způsobem, že na něj budete ještě dlouho vzpomínat a zpětně i děkovat, že jste u toho byli.

Hlavní směr této akce jsou hlubší inspirace a TIPY, jak na svobodný život ZEVNITŘ ven - praktické tipy, techniky, ukázky, praxe a to z pohledu především osobního rozvoje ve spojitosti toho, co můžou i "obyčejní" lidé dokázat skrze plnění svého potenciálu v podnikatelském světě, který je čím dál známější jako nejlepší cesta RŮSTU OSOBNOSTI.

NA KOHO A NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT?

SEZNAMTE SE S PAVLEM MORICEM

Trenér, kouč, speaker, karate trenér, zakladatel klubu Karate Vision

Kdo by neznal Pavla Morice? Jeden z nejznámějších a nejvtipnějších mentorů a koučů osobního rozvoje s hlubokým know-how, které svým osobitým způsobem předává světu. Pavel je ale hodně různorodý člověk a jeho kariéra rozhodně nezačala hned rolí mentora. Jeho kariéra začala především na poli profesionálního sportu, kde pokořil titul mistra republiky v karate hned 7x a sám vychoval mnoho dalších mistrů republiky ve své škole Karate Vision. S vášní pro cestování a seberozvoj si užil několik návštěv Peru, strávil čas i na Sahaře a zúčastnil se šamanských ceremonií.

Své zkušenosti, zážitky a pohled na svět, zejména na ten vnitřní, Pavel Moric sdílí s korporátními klienty, širokou veřejností a také prostřednictvím workshopů a konferencí.

Jeho YouTube kanál je rozhodně nepřehlédnutelný a nabízí lepší zábavu než Netflix. Ale nezapomeňte si užít Pavla Morice hlavně naživo na naší NEBO akci v Praze.

SEZNAMTE SE S MONI C.

Podnikatelka z pláže, mentorka, zakladatelka podnikatelské komunity NEBO

Moni Čejková, známá také jako Moni C., je podnikatelkou s nezvyklým příběhem. Svůj život si zvolila na pláži v Egyptě, kde s partnerem pocházející ze Slovenska žije již 15 let. Díky této unikátní lokalitě se musela naučit podnikat online a dnes sdílí své know how se stovkami lidí. Moni je také vášnivou milovnicí zvířat. V Egyptě se dlouhá léta aktivně věnuje záchraně pouštních psů a některým pomáhá najít i nový domov.

Další velkou láskou Moni je osobní rozvoj, kterým kráčí více jak 8 let. Učí se od nejlepších světových mentorů a přenáší své znalosti na československý trh. A není divu, že právě za českým překladem známé knihy Johna Kehoe, Síla Mysli, nestojí nikdo jiný než Moni. Osobní rozvoj, vědomá a podvědomá mysl, spojení se s vnitřní moudrostí jsou jejími hlavními tématy, která ráda předává širokému publiku na workshopech, konferencích a také na svých online kanálech. Zároveň je i autorkou transformačních online programů Bohatý Život a Dej a bude Ti dáno.

Moni stojí i za touhle celou konferencí, na kterou Vás všechny srdečně zve. :)

SEZNAMTE SE S KATKOU ŠEDOVOU

Podnikatelka, business mentorka, zakladatelka projektu Podnikatelského Klubu Vykoukni z Ulity

Katka Šedová se na poli podnikání a businessu pohybuje už přes 20 let. Vyzkoušela si jak tradiční podnikání, kdy založila projekt Nepetka, tak i podnikání v networkmarketingové společnosti, kde vytvořila rozsáhlou obchodní síť s tisíci obchodními partnery. Také působila ve vedení velké mezinárodní společnosti jako obchodní ředitelka pro Česko a Slovensko.

Momentálně se věnuje především svému podnikatelskému klubu, kde sdílí své rozsáhlé znalosti z různých oborů. A co stojí rozhodně za povšimnutí je jsou její sociální sítě, YouTube kanál a podcast, kterému se aktivně věnuje. Pokud tedy hledáte podporu nejen pro svůj business růst, inspiraci a vzdělávání od těch, kteří již mají potřebné know-how, inspirujte se například u Katky, která také propojuje růst UVNITŘ s vnějším světem. Přijďte si Katku užít naživo na NEBO akci do pražského kina Dlabačov.

SEZNAMTE SE S JOSEFEM HOANGEM

Mentor, podnikatel, investor, vizionář

Josef má za sebou již pořádnou jízdu osobním růstem a je obrovskou inspirací pro široké publikum, protože jednoho dne přijmul 100% zodpovědnost za svůj život a uvědomil si, že první krok ke změně je právě UVĚDOMĚNÍ. Josef dnes dělá co ho baví a naplňuje. Inspiruje a podporuje lidi, kteří se také rozhodli žít život podle svého. Jeho kurzy a semináři prošlo již 5 000+ absolventů.

Přijďte si užít jedninečnou energii a inspiraci od Josefa, který říká, že: Uvědomění je první krok ke změně.

"Jmenuji se Josef Hoang a aktivně se zabývám osobním rozvojem již přes 10 let. Od malička jsem věděl, že si můžu plnit své sny a žít bohatý život. Přestože jsem vyrůstal v chudé rodině, dnes žiji ten onen vysněný bohatý život, zevnitř ven. A když jsem to zvládl já, dokážeš to i ty." - Josef Hoang

HLAVNÍ ZÁMĚR TÉTO AKCE JE

UVĚDOMIT SI ZASE O NĚCO VÍC:

 • že každý je potenciál nekonečných možností.
 • že nezáleží na podmínkách, které člověk má, ale na ROZHODNUTÍCH, které dělá.
 • že je tu VOLBA - zůstat na místě NEBO se v životě s radostí posouvat dál.
 • že každý člověk sem přišel život prožít namísto přežít.
 • že to prostě jde i JINAK... 

My věříme a jsme ukázkou toho, že je možné žít vskutku úspěšně uvnitř i venku a tato akce je mnohem víc než jen akce. Je to příležitost k osobní transformaci, k novým přátelstvím a inspiraci, která můžou změnit váš pohled na svět. Bude to den plný nových zkušeností, uvědomění a růstu, který nás spojí v jednom bodě – objevovat potenciál uvnitř nás samých.

Mimo jiné si ukážeme například praktické jednoduché cvičení, jak vědomě navyšovat svůj finanční termostat a jak se spojit se svou vnitřní moudrostí. Tyto techniky mají o to zajímavější kouzlo v energii kolektivního vědomí.

Připravte se na nezapomenutelný zážitek, který vás bude provázet dlouho poté, co světla reflektorů shasnou, ale vy budete nadále zářit a vědět, JAK NA TO. 

Zuza a Nikča jsou úspěšné podnikatelky, cestovatelky, vizionářky a díky zasazenému semínku o tom, že by bylo super uspořádat takovou akci pod hlavičkou NEBO, se to opravdu děje.

Jak to celé vlastně bylo s vámi nasdílíme NAŽIVO V KINĚ 21.10.

Držte si klobouky, čeká nás pořádná dávka inspirace a energetického boostu.

VSTUPENKY si můžeš zakoupit zde:

Vstupenka zahrnuje celodenní program, možnost vyfotit se s Pavlem Moricem a dalšími hosty. Po uhrazení Ti přijde email s instrukcemi.  Vstup je přes jmenný list. Není nutné tisknout vstupenku. Těšíme se na Tebe.

90% sálu vyprodáno.

Kdo jste stihl být mezi prvními 200, tak vaše vstupenka bude v losování o ceny:

 • 60 minutový ONLINE call s Moni C.
 • 3 výherci získají Online kurz Moni C. Bohatý Život, který učí, jak se nenechat ovládat svou myslí a tou pomyslnou "opičkou", která k nám mluví každý den.
 • 3 výherci získají online kurz Moni C. DD (Jak zvýšit své příjmy), který učí, jak si poladit emocionální vztah s penězi a přitahovat do života víc hojnosti.
 • 3 výherci získají online kurz Josefa Hoanga Restart 21, který učí jak v sobě aktivovat neomezené štěstí právě TEĎ.
 • 3 výherci získají Nepetku, což je opravdu originální lahvička na vodu. Je krásná, nerozbitná, skládací a obsahuje přívěšek s pravými křišťálky.
 • 3 výherci získají roční členství v Podnikatelském Klubu Vykoukni z Ulity.
 • A také PŘEKVAPENÍ :)  a další ....

CO TO ZNAMENÁ NEBO? A PROČ VLASTNĚ AKCE "NEBO" NAŽIVO V KINĚ?

Tato celá akce je organizována pod záštitou podnikatelské komunity "NEBO" s vizí inspirovat širokou veřejnost, že to jde i JINAK. A primárně ta pravá svoboda začíná opravdu UVNITŘ V NÁS. Označení "NEBO" však není náhodné. Toto běžné slovo má hlubší význam, který spočívá v naší osobní VOLBĚ.

Volba dělat věci jinak, osobnostně růst, mít více zdrojů příjmů, dělat to, co nám dává smysl a tak dále. Tato volba je zcela a pouze na nás. A v rámci této "NEBO" komunity, kde se propojují byznys a osobní rozvoj, nabývá toto označení obrovského významu a hloubky. Za touto komunitou stojí jedna ze speakerů této akce, a to Moni C., která již více než 8 let ukazuje lidem, že je možné ŽÍT a i podnikat skutečně JINAK než bývá zvykem.

VSTUPENKA