Proč někomu zákon přitažlivosti (NE)funguje?

Dokument Tajemství shlédlo již několik miliónů lidí z celého světa a stále vládne jeden velký otazník u spousty lidí… doopravdy existuje zákon přitažlivosti? Toto je často pokládaná otázka u lidí, kteří jasně ví, co chtějí, vysílájí do vesmíru jasné přání, ale ne a ne se přání zhmotnit.

Kámen úrazu není v zákonu přitažlivosti, ale v nás a našem NEpochopení jeho principu. Zákon přitažlivosti ve skutečnosti funguje VŽDY.

Zákon přitažlivosti je založen na principu, kdy podobné přitahuje podobné. To asi víte, ale jak to ve vaší realitě uvádíte do praxe? Totižto něco chtít je hezké, ale druhou stranou mince je i to, že „chtít neznamená MÍT“. Co tím myslím? Pokud totiž vysíláme do vesmíru, že chceme víc finanční hojnosti nebo toho dokonalého partnera či úžasnou vysněnou práci nebo dům, po kterém tak moc toužíme a celá naše vibrace stojí na pocitu „CHCI“, protože to teď ještě nemám, tak je naše přání SPLNĚNO a zákon přitažlivosti funguje DOKONALE aneb podobné přece přitahuje podobné. Když do vesmíru vysíláte chtění něčeho co teď nemáte, tak je ve skutečnosti vaše zásilka od vesmíru doručena v plném znění a neustále dostáváte ten pocit „chtění“ toho něčeho po čem toužíte. Přesně toto je ta část zákona přitažlivosti, kterou většina ještě nepochopila. Dává to smysl? Ještě ně?

Pojďme si dát konrétní příklad vědomého a efektivního využití zákona přitažlivosti:

Pokud například toužím po tom, abych si do života přitáhla vysněného partnera, pak potřebuji vycházet z pocitu, že už ho mám a ne, že ho ještě nemám. Je velký rozdíl mezi vibrací neboli pocitem, že už teď cítím naplnění krásného vztahu a konkrétně u vysněného partnera je zapotřebí mít naplněný vztah nejprve sám se sebou a pak se může objevit ten „pravý“ v mé realitě. To se snadno řekne, ale už se to tak hůř cítí, když to přece ještě není, že? Ano a to je právě ten háček u těch, kteří zákon přitažlivosti ještě nepochopili v tom právém slova smyslu.

Zrovna tak pokud chceme do života přitáhnout například více finanční hojnosti, ale většinu dne trávíme vysíláním do vesmíru, že momentálně nemáme dostatek a cítíme motýlky v břiše v tom opačném směru, tedy v nedostatku, tak vysíláme to, co nechceme, i přesto, že chceme opak, tak ale je zapotřebí rozumět, že vesmír nekomunikuje na úrovni slov, nýbrž našich VIBRACÍ. Jinými slovy do vesmíru vysíláme „teď nemám dost, chci víc“ a jak jsme si již potvrdili, tak zákon přitažlivosti je založen na principu „podobné přitahuje podobné“ a pokud toto vysíláme, tak je naše přání ve skutečnosti opět zcela správně splněno a zásilka doručena… jinými slovy stále zůstáváme v pocitu „nemám dostatek, chci víc“. A přesně takhle se dostáváme do začarovného kruhu, ať už si budeme povídat o jakékoliv oblasti našeho života.

Pokud by někomu pomohla názornější ukázka, tak jukněte na video o tom, proč máme pocit, že stojíme jakoby na místě.

Ze srdce přeji všem, ať si dovolíte jít cestou vědomého tvoření vaší reality. Skvělá kniha, která shrnuje veškeré tyto poznatky je kniha od Evy Paclíkové „Tvoje nová realita“ – tuto knihu vřele doporučuji všem, pokud jste ještě nečetli, jistě si tam najdete své aha momenty a budou skvělou pomůckou na vaši cestě vědomého tvoření.

S láskou

Moni C.

PS. Oprah Winfrey moudře řekla:

„Buďte vděční za to, co máte. Ve výsledku pak budete mít ještě víc. Když se soustředíte na to, co vám chybí, pak nikdy nebudete mít dostatek.“